Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisFanų ClubasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Rusnės dienoraštis

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 05 2010, 7:42 pm

man patiko mes
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė



Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 05 2010, 11:06 pm

Tai jo.
Pas mane namuose atsitinka visko Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė



Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 13 05 2010, 10:41 pm

Šiandien šūlei per technologijas buvo labai linksma.Praitą pamoką mokytoja pasakė, kad siūsim (vos ne per kiekvieną pamoka siūvam).Bet kai šiandien atėjom pasakė, kad gaminsim valgį tiksliau desertą pasidarysim.
Žinoma liepė išsirinkti kokį darysim.Tai buvo daug pasiūlimų ir mano draugė vieną pasakė "šokoladinius trapučius".Tai gaminam.Įvyko stebuklas ir vaikinai prisidėjo (gal dėl to, nes per paskutinę pamoką kai gaminom pagrasinom jei kitą pamoką kai bus ir gaminsim jūs nepadėsit tai ir negausit nieko.).Nu pasigaminom ir kai mokytoja atėjo (buvo išėjusi dvi pamokas ir net neatėjo pažiūrėti ką mes darom.Nors šeip niekada vienų nepalikdavo jei reikėdavo išeiti pakvieviesdavo kokia mokytoja.Mūsų klasė labai jau neklauso ir yra kaip vienas mokytojas sakė "pašėle")
Net nustebo, kad klaėje visi gerai sutaria ir nekelia triukšmo.
Pasibaigė pamokos ir nuėjau namo.Namuose tyla net sesers nebuvo čia buvo naujieną.Nu nuvariau iki savo kambario.Kambaryje muzika pasileidau ant viso garso, kad net negirdėjau kol atėjo mano klasioko brolis (jau rašiusi esu tas pats vaikinas kurį buvau prie parduotuvės sutikusi ir sesuo mano atėjo.Jis nusimano apie kompus tai ir dėl to atėjo pas mane)Nu jis apžiūrėjo mano kompa ir sutvarkė (kaškas atsitiko su mano kompo garsu) nu ir išėjo gal dar būtų pabuves jei ne mano sesutė.Grįžo ji iš draugės kaip sužinojau.
Tai išėjo Tomas (toks vardas vaikino to).
Nu va papasakojau savo šiandieninę dieną.Iš pačio ryto nerašiau kaip viskas buvo, nes labai patingėjau.
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
Rusnės dienoraštis - Page 2 120tled



Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 13 05 2010, 10:49 pm

Man patiko geles
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
Rusnė
Fakė



Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 13 05 2010, 10:49 pm

Tanks Rusnės dienoraštis - Page 2 776110
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė



Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePen. 14 05 2010, 6:45 pm

Taigi papasakosiu ryto nuotykius (joke)
Taigi atsikėliau ir nuėjau pusryčių.Pasisveikinu su visais ir mama pasako, kad grįš kokia trečia.
Nu papusryčiaujam ir tėtis nuveža mane su seserimi į šūle dar sustojam paimti mano draugės Eglės.
Šiandien mus keturios pamokos.O paskutinė buvo matieką tai su Egle nevarėm ankščiau nunešėm uždavinius išsprestus ir mokytoja leido neitį į pamoką (niekada ji prieš savaitgelį neužduoda.)Nu ir po trijų pamokų grįžom pas mane.
Nu ir galvojom ką nuveikus.Ir sugalvojom pasigaminsime ką nors.(Karšą šokoladą ir šokoladinių čiulpinukų :xa: )
Nu gaminam.Pirma šokoladą ir ne šokoladą pagaminom o karštą kakavą Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 Tai neišėjo niekas.Ir draugai parašo kaip išėjo gaminti.Nu ir pasiūlė išsikepti duoną Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 o jie ko nors nupirks ir nuvarysim kur nors.Nu iškepėm duoną Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 ir mama grįžo namo.Ji buvo pamiršusi kašką ir grįžo.O virtuvėje netvarka.Tai kai pamatė vos infarkto negavo, kad viskas nesutvarkytą (mama mėgstą švarą jei randa nesutvarkytą ką nors tai gali net namų areštą užsidirbti.)Tai liepė viską sutvarkyti ir pasakė kad grįžusi virtuvė būtų švari švari.Nu mes sutvarkėm su Egle.Sutvarkėm ir mama grįžo nu ir atleido, kad sujaukėm.Tai pasiėmėm duoną ir nuvarėm pas klasiokus dar tenai buvo ir keli iš vyresnės klasės vaikinai.Jiems papsakojom kas atsitiko tai vos nemirė iš juoko Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Ir Tomas pasakė, kad tik mes su Egle galim taip padaryti. Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Tai pabuvo valandą ir visi nuėjo namo.Ačiū dievui kai grįžau mama jau buvo išėjusi nes būtų atskaičiusi morala kad taip elgtis negalima.Tai turbūt vakare atskaitys. Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Taigi o dienos nuotykius papsakosiu vakare.
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
Rusnės dienoraštis - Page 2 120tled



Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePen. 14 05 2010, 6:51 pm

Normaliai :D
Beje aš kažkada irgi bandžiau gaminti tą šokoladą. :D
Tai vos virtuvės nesusprogdinau ... :D :D :D
Geriau jau pirkti,nei gaminti :D :D :D
Nors gaminant pati žinai,ką ten dedi :)
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
Rusnė
Fakė



Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePen. 14 05 2010, 6:59 pm

Man šeip pavyksta padaryti jį.
Bet šiandien su drauge užsišnekėjom ir ne taip padarėm Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė



Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 17 05 2010, 1:56 pm

Taigi papasakosiu ir apie šeštadienį ir sekmadienį.
Šeštadienis.
Miegu ir girdžiu, kad atvažiavo kaškas.Greitai apsiregiu ir nuvarau į svetainę.Ir pamatau savo tetą su pusesere.Nu pasėdim kelias valandas ir sugalvojam nuvaziuoti prie ezero.Viską susiruošė, bet lyt pradėjo tai teko visą dieną namie prasėdėti.Tai teta išvažiavo kokią 5 h.Kai išvažiavo žadėjau varyti pas draugų, bet mano tėvai manęs neišleido nei draugų neišleido tai teko tik per skaipa susirašyti.Be to nieko nesukūriau su PŠ (negalėjau sesuo buvo mano kambaryje ir PŠ ištrynė ir teko naują siūstis (PŠ CS4).Taigi toks mano šeštadienis.Nieko neatsitiko.

Sekmadienis
Miegu ir pašoku, nes kaškas (tas kaškas mano sesuo) atvarė į mano kambarį ir paleido muziką prie manęs tai ją išvijau su trenksmu net tėvai atlėkė ir išsivedė mano seserį, nes pagrasinau, kad ją pro langą išgrūsiu.
Nu apsirengiau apsitvarkiau kambarį ir nuėjau pusryčių (nes sesuo anksti atsikėlė kokia 7 h o as pratusi miegoti iki 9 h ryto sekmadieniais.)Pusryčiaudami tėvai pasakė, kad važiuosim pas teta.Nu trumpam spėjau pasėdėti prie kompo.Ir išvažiavom.Pas teta buvo mano mamos pusbrolis su žmona ir vaiku ir mano puseserės dukra buvo.Tai mano dukterėčia (mano puseserės dukra vardu Meda) pradėjo nesamones daryti.Visaip kvailioti (nieko nuostabaus juk 5 metai bet ją mieliau išmainyčiau į savo seserį.)Tai buvom iki 21 h vakaro.Grįžom ir tik keliom minutėm prie kompo prisėdau pažiūrėjau kas gero (su PŠ nieko nesukūriau) ir nuėjau miegoti.
O kodėl šiandien namie esu tai paprasta.Negaliu pašnekėti (šiektiek pašneku bet nedaug)tai tėvai leido namie būti Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Gabrielle Michelle
Fakė
Gabrielle Michelle


Zodiako ženklas : Virgo Parašė : 310
Atvyko : 2010-04-27
Amžius : 29
Miestas : Kaunas-Chicago xDDD

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 17 05 2010, 2:10 pm

:D
Abi mes šiandien namie ;D
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 17 05 2010, 2:13 pm

Jo.Bet geriau eiti i sule nes tevai pyksta kad maza pazymi gavau
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
Rusnės dienoraštis - Page 2 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 17 05 2010, 2:22 pm

Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 aš trečia :D :D :D
Bet aš sergu,o jus tai šeip Rusnės dienoraštis - Page 2 988476 Rusnės dienoraštis - Page 2 949471
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
Gabrielle Michelle
Fakė
Gabrielle Michelle


Zodiako ženklas : Virgo Parašė : 310
Atvyko : 2010-04-27
Amžius : 29
Miestas : Kaunas-Chicago xDDD

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 17 05 2010, 2:23 pm

Aš irgi sergu ;D
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 17 05 2010, 2:37 pm

Mexica - mano tėvai geriau leis praleisti pamokas negu sirgti ir eiti į šūle.Nes jei kas atsitiks (o man visada atstitinka) tai dar sugalvos namie mokytis.O šito neištverčiau, nors jau teko taip mokytis tai nemažas džiaugsmas. Rusnės dienoraštis - Page 2 988476
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 20 05 2010, 9:36 pm

Rytas.
Atsikėliau ir išsiruopščiau iš lovos.Labai tingėjau keltis nes vakar ilgai mokiaus rusų.Šiandien rašom.Tai vien apie tai pagalvojus jau bloga pasidarė :D
Apsirengiu ir nulipu žemyn.Jau visi sėdėjo ir aš pasisveikinau su visais ir pradėjau valgyti pusryčius.Dialogas toks buvo:
-Kas atsitiko Rusnele?Gal bloga? - pasiteiravo mano mama.
-Ne tik rašom šiandien rusų rašom - pasakiau mamai.
-Ar tiesiog susipykai su Tomu ir blogai jautiesi - pasakė nervų tampymo kamuolys (sesuo) ir nusijuokė.
-Eik velniop geriau - pasakiau aš piktokai.
-Nesipykite nors prie stalo - šiandien pirma syki prabilo tėtis.
-Gerai gerai - pasakėm abi ir pavalgiusios nuėjom į kambarius savo pasiimti kuprinių.Ir pasiėmusios nusileidome į apačią.Šiandien vežė mus mama.Nuveže ir eidama link klasės sutikau Egle ir abvi nuėjome pas klasiokus,Kaip visada buvo ir keli dešimtokai tarp jų ir Tomas tai dar labiau nuotaika siubrjuro.
-Kas atsitiko Rusne? - paklausė jis ir nusišypsojo.
-Šiandien rašom rusų tai beveik visiems nuotaika bloga - už mane pasakė Eglė ir aš ją pervėriau piktu žvilgsniu.
-Tikrai? - paklausė Tomas ir kilstelėjo antakius.
-Eik velniop gerai? - pasakiau piktai aš jam
-Kas tau?Niekada šitaip nešneki - pasakė jau nustebes.Net klasiokai nustebo kurie buvo, nes visada su Tomu gerai sutariau.
Pasižiūrėjau į jį piktai ir nuėjau į klasę.Paskui mane suėjo ir ano klasiokai.Atėjo auklėtoja ir pasakė.
-Šiandien jums pamokų nebus tik turėsite atsiskaityti rusų ir būsite aktų salėje - pasakė ji
Visi nustebe nuėjo į rusų kabinetą.Parašėme ir nuėjome į aktų salę.Ir tenai radome 10 klase(Tomo klase)
-Šiandien su 10 klase praleisite dieną ir galite daryti ka norite zinoma nesipykite o nuveikite ka nors kartu.- pasakė ji ir su 10 klasės auklėtoja išėjo.
Aš Eglė ir dar kelios mergaitės nusprendėme parepetuoti šokius.Nu įsijungėme muziką ir pradėjome šokti.Mano klasiokai ir dešimtokai atsisėdo ir žiūrėjo.
Pašokom vieną dainą ir pradėjom iš naujo nes neseniai pradėjom naują šokį.Per antrą šokį beveik visos susinervino nes visi žiūrėjo.
-Gal ką nors veikite jūs nes jau tikrai nervinate. - pasakė Sandra(mano draugė)
-O ką negalime žiūrėti? - pasiteiravo 10 klasės pamaiva Laura.
-Ne negalima - pasakė Ingrida (mano draugė)
Ir jos pradėjo pyktis.Mes su Egle šokome toliau.Ir mums trūko kantrybė ir aš pasakiau.
-VISOS NUTILKITE NES JAU ATSIBODOTE - pasakiau aš piktai.
Ir visi nutile į mane pradėjo žiūrėti.
-Rimtai kas tau? - paklausė rimtai Tomas.
-Netavo reikalas - pasakiau ir nuėjau ant palangės ir atsisėdau.Tomas vaidindamas rimtuolį atėjo paskui mane.
-Tai pasakysi kas tau atsitiko?Ar su seserimi susipykai - paklausė jis tyliai ir pažiūrėjo į mane.
-Gali atsitoti nuo manes! - pasakiau žiūrėdama į jį piktai.
-Bet... - pradėjo jis.
-ATSTOK NUO MANĘS!!! - pertraukiau ji.Jis norėjo kašką sakyti, bet pradėjau jį trankyti (žinoma nelabai stipriai)
-Gerai gerai dinkstu - pasakė jis ir nuėjo.Pas mane atėjo Eglė ir su ją šnekėjaus iki pamokų galo.Išėjome namo.

Taiva kokia mano diena buvo.O dėl ko buvau pikta nerašiau labai tingėjau.Jau ir taip daug parašiau.Kai perskaičiau atrodo kaip istorija :D.
Bet nieko jei pradedu rasyti tai rasau kartais net susmulkmenomis. :D
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
Rusnės dienoraštis - Page 2 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 20 05 2010, 10:16 pm

Jei reikia pagalbos,galiu padėti rusų :D :D :D
tai dėl ko buvai tokia pikta?;DDDD
Tomas turbūt tavo simpatija... :)
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 20 05 2010, 10:50 pm

1.Rusų reikėjo atsiskaityti.Aš ją moku gerai bet nelabai ji man.
2.Vakar buvom susitike trumpam su draugais visada ateina ir pamaiva (10 klasės) ir keleta mokinių iš 10 klasės.
Tai vaikinai.Tomas Marius ir Tadas pasiūlė nuvažiuoti savaitgalį prie ežero.Bet važiuotų ir ta pamaiva o aš su Egle jos pakeisti negalim.Tai pasakėk, kad mes nevažiuosim ir Tomas man leptelėjo.Papasakosiu dialogą.
-Žinoma turbūt žadi susitikti su Dovydu - pasakė jis.
-O tavo reikalas su kuo susitikinėju? - paklausiau aš - be to juk ir Eglė nevažiuos.
-Na žinoma ateis ir Jo draugas Jonas - pasakė jis ir suskikeno.
-Kvailys - pasakiau. - o jei ir ateis kas tau darbo?Be to jei ir susitikinėju su juo tai ko tau rūpi?
-Man?Nerūpi nei biški - pasakė jis piktai - abu patys kvailiai
-Atstok gerai? - pasakiau jam - Tu man neaiškinsi su kuo susitikinėti
-Atsotsiu nes atbėks Dovydėlis ir trenks negeram Tomukui - pasakė nutaises vaikišką balsą.
-Mažvakis - pasakiau aš ir daugiau su Tomu nesišnekėjom.Po kiek laiko ir išsiskirstėm.O ant Tomo esu pikta dėl to nes kišasi per daug.
3.Ne Tomas man nesimpatija.Tik draugas.Be to su juo sunkoka ir draugauti, nes beveik visos merginoms (kurios neturi vaikino) jis patinka.Nes galima sakyti jis iš mokyklos gražiausias vaikinas.
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 22 05 2010, 5:35 am

Taigi šiandien (penktadienį) buvo visi linksmi, nes savaitgalis.Nu šūlei mūsų grupelė planavo rytojau (šeštadienio) išvyką prie ežero.Mes kai su Egle sakėm nevažiuosim tai Ingrida per visas pertraukas ir per pertraukas prašė, kad važiuotume.Tai kai pasibaigė pamokos sutikom.Liko tik tėvų paprašyti.Eglė paskambino tėvams ir ją išleido.Tai liko man prašyti, kad leistų.Mastėm kaip padaryti, kad leistų ir sumastėm.Paruošim mano tėvams vakariene(Eglė šiandien pas mane nekvoja tai ir padėjo.)Tai padarėm ir mano tėvai grįžo.Šiektiek nustebo, kad paruošėm desertą.Nu pradėjo valgyti ir pasakiau kad gal leistų važiuoti prie ežero.Dialogas mano ir tėčio(mama nelabai ir šnekėjo.)
Aš: Rytoj mano klasiokai važiuoja prie ežero ir man kvietė
Tėtis:Ir kas?
Aš:Tai gal ir aš galėsiu važiuoti
Tėtis:Namų darbus padarei, susitvarkei kambarį?
Aš:Viskas sutvarkyta tėti.Tai ar galiu važiuoti.Be to jei išvažiuosiu ir rami diena jums bus, nes su Orinta nesipyksime.
Tėtis:Tiesa...hm...gerai važiuok.
AŠ:Ačiū tėti.
Tėtis:Tik nevartok alchoholio ir kitokių nesamonių.
Aš:Žinoma nevartosiu.Ačiū.Einu susidėsiu ką reikės rytojui.Iki.
Ir nuvarėm į mano kambarį ir prisijungėm prie skaipo.Jau laukė grupė ar leis.(Visada jie susirašinėjja.Padaryta grupė tai ir susirašinėja visi.)Tai parašėm ir susitarėm kada važiuosim.Laiko nesakysiu.
Tai va kokia mano diena (nors nelabai ir papasakojau apie ją.Negalėjau nes Eglė pas mane tai prisijungiau trumpam tik.)
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 23 05 2010, 8:33 pm

Taigi vakarykščiai nuotykiai.Vakar vakare negalėjau parašyti, nes vėlai grįžau.
Atsikėlėm su Egle ir papusryčiavusios pasiėmėm daiktus ir išėjom.Nu ir atvažiavo klasiokai su dešimtokais keliais ir nuvažiavom prie ežero.Yai važiuodami nuvažiavom į parde ir prisipirkom visokių čipsų, kokokolų ir kitko.Nu atvažiavom prie ežero ir įsijungėm muziką ir pradėjom nesamones išdarinėti.Tai buvo šilta dieną ir mano keli klasiokai įstūmė mane ir Egle į ežerą.Tai sušlapom Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 Bet paskui ir kiti buvo ežere nes įtempėm juos Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 Nu prasėdėjom iki 22.00 h. ir išvažiavom namo.Tai kai parėjau nustebau, kad mano tėvai nieko nesakė net Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 Tai šiektiek pasėdėjau prie kompo ir nuėjau miegoti.
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 26 05 2010, 2:58 am

Šiandien šūlėj mokytoja fizikos man parašė 10 vien už tai, kad padariau namų darbą (nurašiau 4 sakinius ir nubraižiau) ir niekada už tai nerašydavo.Per matieką klasėje šnekėjomės tai mokytoja pasakė:
-Jūs geriau ne šnekėkit o jei norite ko nors paklausti tai pasiimkite lapelį ir parašykite.Tai jums nereikės šnekėtis ir bus viskas gerai.
Tai kai ji pasakė visi nutilo ir į mokytoją žiūrėjo taip, kad būtų kalėdos ankščiau atėją.Tai per kitą pamoką taip ir darėm.Tai visi klausėme kokio uždavinio atsakymų ir visi gerai atliko uždavinius tai gavo pliūsių.
Tai dvi pamokos linksmo buvo.
Namie kai grįžau radau mamą ir seserį(ji susirgo tai namie sėdi, bet rytoj eis į šūlę jei gerai jausis)Tai mama pasakė, kad pasirūpinčiau Orinta kol mama grįš iš parduotuvės nes turi kaško nupirkti.Tai kai mama išėjo abi susitarėme, kad būsime savo kambaryje ir viskas.Nu savo kambaryje padariau namų darbus ir prie kompo buvau.Tai po kiek laiko reikėjo knygą vieną pasiimti ta knyga pačioje aukščiausioje lentynoje.Tai kai užlipau pajamiau knygą ir neišlaikiau pusiausvyros ir kritau.Tai gerai kad ant pagalvių kritau(mano kambario grindys apdėliotos pagalvėmis kad kai ateina draugai galėtume pasėdėti) tai nors nieko nesusitrenkiau tik ranką šiektiek.
Ir po to vėl grįžau prie kompo ir pradėjau kurti forumą vieną.Ir dabar kuriu jį.
Tai va kokia mano diena.
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
Rusnės dienoraštis - Page 2 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 26 05 2010, 3:12 am

sveikinu už 10 geles
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 26 05 2010, 4:01 am

Ačiū Basketball
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 27 05 2010, 6:50 pm

Šiandien nieko gero neįvyko.Tik namo grįžusi radau tėvus ir seserį.Ir tėtis pasakė, kad Emilė kai prasidės atostogos atvažiuos pas mus ir pabus kokią savaitę ir su ja varysim į Londoną
Basketball Rusnės dienoraštis - Page 2 828204
Atgal į viršų Go down
Gabrielle Michelle
Fakė
Gabrielle Michelle


Zodiako ženklas : Virgo Parašė : 310
Atvyko : 2010-04-27
Amžius : 29
Miestas : Kaunas-Chicago xDDD

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 27 05 2010, 6:59 pm

Jo, žinau šitą :D
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 27 05 2010, 8:12 pm

Aišku, kad ji tau pranešė Rusnės dienoraštis - Page 2 776110
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 06 2010, 7:05 pm

Nieko įdomaus neatsitiko tik, kad o savaitės atostogos bus.O šeip vakar ir šiandien į šūle nereikėjo eiti, nes seminaras vyko ir dar kaškas.Tai gal ir rytoj nereikės eiti į šūle Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 05 07 2010, 9:45 pm

Vakar su tėvais ir seserimi variau pas senelius švesti.Tai daugiausia buvo vaikų tai visi pasidalino į dvi grupes ir pradėjo pilstytis iš vandens.Tai visi buvo šlapi.Net kiti suaugusieji prisidėjo.Po to dar nuvarėm maudytis.Tai pusbroliai du įmetė į vandenį mane su drabužiais tai šlapia buvau Rusnės dienoraštis - Page 2 83380 .Pasimaude gryžom ir vėl pradėjom nesamones daryti, pilstytis iš vandens ir panašiai.Buvo labai linksma.Tai muzika ant garso gero dar buvo tai išsikirstėm tik 1 h. nakties kiti anksčiau išėjo.Bet ir tai nėjom iš karto miegyoti parėje.Nuėjom vėliau, nes visi šnekėjo dar.Ryte atsikėliau su puske puse septynių ryto tai laukėm 8 h., nes kiti dar miegojo (tėvai jau buvo atsikėlė, miegojo mano sesuo ir puskės brolis.) tai pavalgę kai visi atsikėlė vėl varėm pas senelius.Norėjom varyti vėl maudytis, nes šilta labai buvo, bet neleido, nes sakė, kad šaltas vanduo dar bus.Tai laistėmės su vandeniu ir po pusvalandžio laistymosi visi nuvarėm maudytis.Kai gryžom dar pakvailiojom ir išsikristėm. Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Ir tikrai buvo labai linksma. Rusnės dienoraštis - Page 2 828204 Rusnės dienoraštis - Page 2 828204
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
Rusnės dienoraštis - Page 2 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 05 07 2010, 11:00 pm

Tu turi sesę?;DDD
Tai ko čia taip apsišlakstėt?;DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 05 07 2010, 11:08 pm

Aha.
Nes šilta.Be to pradėjo pusbroliai trys su draugu jų tai jie pradėjo laistyti visus vaikus(kurie turi 11 metų, nes kiti buvo tik 2-3-4 metų tai laistė vyresnius.Tai liko kurie turi 11 metų ir daugiau.)Tai tenai vyko tikras vandens mūšis. Rusnės dienoraštis - Page 2 83380
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 12 07 2010, 10:50 pm

Šiandien turbūt buvo mano blogiausia diena.Neseniai paskambino mano teta mano mamai ir pasakė, kad jos dukrą (Teta ta yra Emilės mama) Emilę partrenkė mašina ir ji dabar komos būsenoje.Gydytojai nežino ar ji gyvens ar mirs.Tai dabar visi laukiame žinių ar Emilė pabus ar ne.O mes nemanau ar važiuosime pas Emilę gal važiuosim tik tada jei pablogės Emilei.Net nežinau kodėl čia parašiau.
Atgal į viršų Go down
Kamilė
Fakė



Parašė : 5
Atvyko : 2010-07-07

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 12 07 2010, 10:51 pm

Siaubas... Užuojauta
Atgal į viršų Go down
Kamilė
Fakė



Parašė : 5
Atvyko : 2010-07-07

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 13 07 2010, 8:34 pm

Kaip jos sveikata?
Atgal į viršų Go down
Rusnė
Fakė
Rusnė


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 410
Atvyko : 2010-04-30
Amžius : 29
Miestas : Raseiniai

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 13 07 2010, 9:26 pm

Taip pat.Dar nepabunda.Gydytojai ir nieko nesako.Tai nieko daug ir nežinom.
Atgal į viršų Go down
Kamilė
Fakė



Parašė : 5
Atvyko : 2010-07-07

Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 13 07 2010, 9:32 pm

Baisu. Tikėkimės, kad viskas bus gerai
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rusnės dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusnės dienoraštis   Rusnės dienoraštis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rusnės dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gyncės dienoraštis ;D
» Rusnės PŠ darbai su Mexicano

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: MEXICANO fanai :: Dienoraščiai-
Pereiti į: