Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisFanų ClubasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 KaRoLyTea's dienoraštėlis:)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 8:05 pm

Mano pirmasis dienoraštis:)

Akimirkos iš Vasaros šventės:)

Na sveiki visi pirmą kartą gyvenime bandau rašyti kažką panasaus i dienoraštį..;)Nepykit jei nesuprasit nemoku gerai dėstyti minčių ir žodelių (jauciu reikia man praktikos:)...
Štai sėdžiu prie kompiuterio spaudziu klavišos migtukus dabr yra 14:52 laiko....Ši besibaigianti savaitė buvo nuostabi nes buvo ilgai laukta vasaros šventė- JoninėsPer jas teko buti su gera mano manymu drauge Sigita ( myliu ją Razz).Buvo faina vaikščioti po vis tamsėjantį miestą specialiai nes laukem kada vyks šokiai;DDDDDDDDDDD.Atėjom ir pamaciau daug gerų ir linkmų žmonių kurie duoda savo judesiais:)Na mes taip pat šokom gerokai pasitaškiau nes manau turbut paskutinės tokios Joninės kai daresi moksleivė , kai dar negalutinai gavai atestato(laukiu , nesulaukiu) Teko sokti su mano manymu geriausiais šokėjais(love)kuriuos tik pazystu...Be galo myliu juos nors jie to ir nežino:)))Vienas vaikinas kuriam kazkada sakiau kad nekenciu nors taip ir nėra tokia jau esu viena galvoju , kitą sakau::(( )) Senoji mano simpatija o kitas pats griausias sokejas ir dainininkas tai pat buvusi darželio simpatija:) O jėzau kokia as per daug atvira sakau to ko nereikia , bet man vistiek baigiu mokyklą galiu jau sakyti ir rayti tai ką ilgai slėpiau ir ką galvoju:)).
Aišku Joninės be pasekmių nepraėo kaip skaudanti galva , kaklas , koja9atsinaujinus sena trauma) bei labai uzkimes balsas kuri bandau atgauti iki rytojaus...:)Nes rytojus tai ...:))))))))))))))

Na jau baigiu pirmąji savo sakyciau blogą:DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 8:07 pm

Oho,turbūt tau tikrai labai patinka Tadas,jei čia dažnai pradėjai lankytis ;DDD
Na gerai,soryyy KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 776110
O tai kas su kaklu ?:) ir traumom?
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 8:13 pm

Man Tadas visada patiko , o dabar tai tikrai nežinau... Evil or Very Mad KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 734724 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 988476
Nereikia atsiprašinėti:) geles
Ašl lankausi tada del to kad man patinka dainos jei norėciau pati Tadui asmaniškai parasyciau mes bet nėra ko jam rasyti:) KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 Aš ji myliu kaip kolegą ir nieko dauigau KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 man kits patinka gal sakyciau patiko mes

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380
Dėl kaklo tai turbut prastai miegojau ir dar kai visą dieną po tu Joninių miegojau atsibudau tik vakare:
O DĖL tos kojos prieš kažkiek laiko buvau zygije teko eiti pervieną dieną mazdaug 20 kilų tiek ir kitą dieną po kelių dienų pajutau skausmus ties keliu lenkiant koja jie man uzeina tada kai labai ilgus atstumus nueinu na po Joninių gero sokimo taip at irgi pajutau labai stirius tada vaikšciojau slubuodama irbeveik gulėdama lovoje ir iki siol tepuosi vaistais kad praeitų skausmai:)

Edit:Ei kodel tu klausei apie Tadą?:)
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:07 pm

Pastebėjau ,kad ir tu jungies prie jo fanų tai ir užklausiau :)
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:10 pm

Aha:)
Na prie sios grupes jusu senai prisijungus tik retokai uzsuku::) :evil:
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:17 pm

o vat reiketų dažniau KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 776110
Žinok,čia kai visi susivienija į atskiras dalis ;D
tai būni įdomiau nei facebooke ar kokiam onke ;D
tiesiog vasarai-daug kas išskridę į kitas šalis,ar šeip kur... ;(
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:20 pm

Tavo tiesa nes nuobodu kazkokiame facebooke buti:) o be to reikia exicanop grupe prisijungti:) Evil or Very Mad
Taip vasarą zmones vis reciau prie kompo|:)
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:26 pm

KaroLytea:) rašo:
Tavo tiesa nes nuobodu kazkokiame facebooke buti:) o be to reikia exicanop grupe prisijungti:) Evil or Very Mad
Taip vasarą zmones vis reciau prie kompo|:)
Žiema šalta,tai visi čia lenda pasišildyti :D
man svarbiausia,kad gera reklamą FC padaryta.
Kai reikės-fanai tikrai susiras :))
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:31 pm

TAIP ZIEMĄ IR RUDENI:) reklama tai gera padaryta o dar pagrindinis profilio vaizdas:) KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 734724
Grazu ziureti:)
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:37 pm

Svarbiausia yra kompanija KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 776110
O mūsų kompanija pati geriausia KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 776110
Labai miela,kad mes tau patinkam :)
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePen. 25 06 2010, 10:46 pm

Taip su gera kompanija smagiausia Razz KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 734724
Na kur cia nepatiksi:) KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 335186
Atgal į viršų Go down
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePir. 28 06 2010, 2:21 am

Lietuvos jaunimo dienos 2010-06-26 - 2010-06-27


Sveiki visi:)

Dvi dienas nebuvau prisijungusi nes buvau Lietuvis Jaunimo dienose (toliau bus LJD) kurios vyko Panevėžyje:).Apie šias jaunimo dienas pirmiausia išgirdau lankydama bažnyčios chorą , o vėliau ir iš tikybos mokytojos. Na aš iškart sutikau nes man tikrai buvo įdomu sužinoti kas tai per renginys ir kas jame vyksta:).
Taigi šeštadienio rytą iš Pakruojo išvažaiavome 08:30 ryto ir Panevėžyje atsidureme kažkur po devynių:).Pirmiausia mus nuvežė į mūsų naujaja ir laikiną gyvenamaja vieta tai į Nevėžio pakgrindinę mokyklą. Oi nepaminėjau , kad mūsų važiavo apie 40 žmonių.Mokykla kasip ir tokia tik remontuojama mergaitės ir berniukai gyveno atskirai , merginos sporto salėje , o vaikinai klasėse:) Geras gyvenimas buvo miegoti ant grindų:))). Įsikūrėmė ir nukeliavome į Laisvės aikštę kuriame vyko LJD atidarymo šventė. Šventė buvo labai smagi joje pirmą kartą išgirdau tų dienų himną kuris vadinas ,,kelkis ir eik'' man ši daina iškart patiko ir bandėms mokintis po keleto kartų visai išmokau:)). Po šventės keliavome pietauti i į miesto centrą gavome košės su makaronais ir mėsa , gėrimo , agurko ir obuolio bei vienkartinių šaukštų bei servetėlės ir tai viskas buvo ideta i maišeli.Taigi pavalgėmė ir nuėjome į pasirinktus teminius užsiėmimus aš pasirinkau žiurėti filmą kurio pavadinimas yra Faustina:)Šis filmas mane sužavėjo iki širdies gelmių:)..Toliau visi kartu su kitasi jaunimo dalyviais vykome i Cido areną (jin gana didelė:) jame vyko koncertas bei kelių žmonių pasisakymai:) man patiko vieno vienuolio gaila , kadvardo nebeatsimenu:(( jis kalba sakyčiau gan laisvai su jaunimu nei kaip kiti vienuoliai :)) man tai patiko:)... Po to vykome vakarieniauti gavome to pacio maisto tik kose jau buvo grikių:) i vel paskiau girzome kuriame vyko koncertas kuris tikrai buvo geras:)visi šoko dainavo skambant atlikėjų lkunigų ir iš Airijos daininkų dainomis apie Jėzų niekada nemaniau kad tokios dainos yra tokios jau...:)) COOL IR GOOD dar dabar faina atsiminti. Koncertas vyko iki beveik iki puse 12 nakties. Po to grizome i nakvynes vieta miegoti . Kitą rytą atsikėliau ir mano balsas buvo uzkimes po to vakaryksio daianavimo:)...suskirovėme savo mantas ir keliavome papusryciauti o po to i cido arena kuriame giedojo ir vel kalbejo mano minetas vienuolis apie tikėjimą:) vyko pertrauka o po pertraukos vyko Šv . Misios kuriose buvo svarbiausi kunigai Lietuvoje kaip Bačkys jei zinote:))misios buvo labai ispudingos ir grazios ziurin iš virsaus (kiek zinau tas misias transliavo per LTV2 televiziją :))) Faina:)
Atgal į viršų Go down
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePir. 28 06 2010, 2:26 am

Nu cia graziausia nepaminėjau kas yra Lietuvos Jaunimo dienos tai renginys - katalikiškas renginys Lietuvoje, skirtas jaunimui, organizuojamas kas 3 metus. Evil or Very Mad KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 776110 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 734724
Jei norite placiau tai galite rasti:)
http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_jaunimo_dienos

http://www.jaunimodienos.lt/ljd2010/

o tai nuoroda i sių dienų himna ir sokio judesiai kuriuos teko mokintis:)

https://www.youtube.com/watch?v=Hh02bEHbmok&feature=related
Atgal į viršų Go down
Mexica
Fc Prezidentė
KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 120tled
Mexica


Zodiako ženklas : Capricorn Parašė : 2091
Atvyko : 2010-01-16
Amžius : 31
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePir. 28 06 2010, 3:57 pm

Lankai bažnyčioje xorą?:)
,,iš Pakruojo" KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380
Kaip jus per valandą atsidūrėt panevežy?:D
gyvenimas sporto salėje.... ;DD
Šeip jei rimtai man patogiausia miegoti ant grindų,bet niekas man nepritaria :D
apie Jėzų pačios gražiausios dainos......
Aš turiu diską ir dar pirksiu.....
Nors nesu tokia jau tikinti... ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
edga
FC pažiba
edga


Zodiako ženklas : Scorpio Parašė : 461
Atvyko : 2010-02-09
Amžius : 29
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePir. 28 06 2010, 6:11 pm

Gerai leidi laiką drunken
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePir. 28 06 2010, 6:47 pm

Taip lankau tik dbr retokia nes vasara...
Taip per valandą gal ir daugiau nes Pakruojis netoli Panevėzio...:) Evil or Very Mad
Na taip grazios dainos tikrai kai pati girdėjau:)
Man irgi niekas nepritaria dauguma sako kad Dievo nera i taip toliau:) KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 788228 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380 KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380
Atgal į viršų Go down
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimePir. 28 06 2010, 6:48 pm

Edga taip gerai leidžiu laiką o tu:)? KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380
Atgal į viršų Go down
edga
FC pažiba
edga


Zodiako ženklas : Scorpio Parašė : 461
Atvyko : 2010-02-09
Amžius : 29
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimeTr. 30 06 2010, 1:48 pm

Aš geriau :D
dažnai su Tadu bendrauji? trrrjahoo
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimeTr. 30 06 2010, 10:21 pm

Dabar ne bendraudavome kol buvome mokykloje siek tiek.. mes tigi buvome kolegos:)
Atgal į viršų Go down
edga
FC pažiba
edga


Zodiako ženklas : Scorpio Parašė : 461
Atvyko : 2010-02-09
Amžius : 29
Miestas : Vilnius

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimeŠt. 03 07 2010, 3:42 am

O tai kaip bendravot?
Labas?
Atgal į viršų Go down
http://www.mexicano.forumlt.com
KaroLytea:)
Tu mano žvaigždė!
Tu mano žvaigždė!
KaroLytea:)


Zodiako ženklas : Cancer Parašė : 191
Atvyko : 2010-01-25
Amžius : 32
Miestas : Pakruojis

KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitimeŠt. 03 07 2010, 3:32 pm

lABAS Edga paparastai bendraudavome daugiau kaip kolegos:) KaRoLyTea's dienoraštėlis:) 83380
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KaRoLyTea's dienoraštėlis:)   KaRoLyTea's dienoraštėlis:) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
KaRoLyTea's dienoraštėlis:)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: MEXICANO fanai :: Dienoraščiai-
Pereiti į: